Sport camp Zadov 2018

Termín: 8.7 – 14.7.2018

Místo: Zadov

Ubytování: Hotel Zadov.

Bike klub Vimperk, tým Česká spořitelna MTB, organizuje tradičně, opět na Šumavě, sportovní kemp pro mladé zájemce o cyklistiku ve věku 10 až 15 let. Letos bude zázemím sport campu hotel ZADOV, který nám nabízí velmi kvalitní ubytování, výbornou kuchyni, dostatek prostoru pro volnočasové aktivity a regeneraci. Účastníci této akce mají možnost prožít, spolu se studenty sportovního gymnázia a ostatními členy týmu ČS Specialized junior MTB, akční týden plný pohybu a pod vedením zkušených trenérů se seznámit s taji tréninku jízdy na horském kole. Za odborného dohledu mechaniků týmu se pak mohou zlepšit v péči a údržbě kola, na cyklistických výletech objevit nádherná, často neznámá zákoutí Šumavy a v neposlední řadě se kvalitně připravit na MČR horských kol nebo si jen zlepšit kondici a techniku jízdy na horském kole.

Celková cena – 5 500 Kč (při využití voucheru od České spořitelny doplatek jen 3600 Kč).

Cena zahrnuje ubytování, stravu, pamětní tričko, pedagogický dozor, pojištění účastníků a doprovodné akce (vstupné na lanovku, lezeckou stěnu, rozhlednu apod.).

Číslo účtu – 646293359/ 0800, variabilní symbol – rodné číslo. Ve zprávě pro příjemce uveďte jméno a příjmení. Doporučujeme zájemcům zaslat přihlášku a platbu co nejdříve, neboť počet účastníků je omezen. Přihlašování na SPORT CAMP končí 31. 5. 2018. Přihláška je platná po zaplacení uvedené částky.

ONLINE REGISTRACE

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Kontaktní mail – vhurik@seznam.cz