Sportcamp Zadov 2016

SPORT CAMP ZADOV 2016

Aneb trénujeme s týmem České spořitelny Specialized Vimperk

Termín: 9. – 15. 7. 2016

Místo: Zadov – Churáňov / Sporthotel Olympia /

Motto: Kdo chvíli stál, už stojí opodál….

Bike klub Vimperk, tým Česká spořitelna MTB, organizuje tradičně, opět na Zadově, sportovní kemp pro mladé zájemce o cyklistiku ve věku 10 až 15 let.

Účastníci této akce mají možnost prožít, spolu se studenty sportovního gymnázia a ostatními členy týmu ČS Specialized junior, akční týden plný pohybu a pod vedením trenérů sportovního gymnázia ve Vimperku Jiřího Lutovského a Vojtěcha Huříka se seznámit s taji tréninku jízdy na horském kole spolu se závodníky, poznat finty v péči a údržbě kola od mechaniků týmu, na kole objevit nádherná, často neznámá zákoutí Šumavy a v neposlední řadě se pod vedením zkušených trenérů připravit na MČR horských kol nebo si jen zlepšit kondici a techniku jízdy na horském kole. Absolvovat přípravný závod Šumavského poháru na Zadově .

Celková cena – 4 900 Kč (při využití voucheru od České spořitelny doplatek jen 3000 Kč)

Cena zahrnuje ubytování, stravu, pamětní tričko, pedagogický dozor, pojištění účastníků a doprovodné akce ( startovné na šumavském poháru na Zadově , vstupné na lanovku, lezeckou stěnu, rozhlednu apod. ). Přihlášku na SPORT CAMP Zadov 2016 vyplňte na zde . Kopii o zaplacení pošlete na vhurik@seznam.cz. Přihláška musí obsahovat: jméno, příjmení, rodné číslo, bydliště, kontaktní mail a telefon na rodiče, velikost trika

Číslo účtu – 646293359/ 0800, variabilní symbol – rodné číslo. Ve zprávě pro příjemce uveďte jméno a příjmení. Doporučujeme zájemcům zaslat přihlášku a platbu co nejdříve, neboť počet účastníků bude omezen, nejpozději však do 30. 4. 2016.

ONLINE REGISTRACE

Kontaktní mail – vhurik@seznam.cz