SPORT CAMP ZADOV 2019

Aneb trénujeme s týmem České spořitelny Specialized Vimperk

20. ročník

Termín: 7. – 13. 7. 2019

Místo: Zadov – Churáňov /Hotel Zadov/

Motto: Kdo chvíli stál, už stojí opodál….

Bike klub Vimperk, tým Česká spořitelna MTB, organizuje tradičně, opět na Šumavě, sportovní kemp pro mladé zájemce o cyklistiku ve věku 10 až 15 let. Opět bude zázemím
sport campu hotel ZADOV, který nám nabízí velmi kvalitní ubytování, výbornou kuchyni, dostatek prostoru pro volnočasové aktivity a regeneraci.

Účastníci této akce mají možnost prožít, spolu se studenty sportovního gymnázia a ostatními členy týmu ČS Specialized junior MTB, akční týden plný pohybu a pod vedením zkušených trenérů se seznámit s taji tréninku jízdy na horském kole.

Za odborného dohledu mechaniků týmu se pak mohou zlepšit v péči a údržbě kola, na cyklistických výletech objevit nádherná, často neznámá zákoutí Šumavy a v neposlední řadě
se kvalitně připravit na MČR horských kol nebo si jen zlepšit kondici a techniku jízdy na horském kole.

Celková cena – 5 800 Kč (při využití voucheru od České spořitelny doplatek jen 3900 Kč – voucher získali nejlepší závodníci v celkové pořadí seriálu KPŽ 2018).

Cena zahrnuje ubytování, stravu, pamětní tričko, pedagogický dozor, pojištění účastníků a doprovodné akce (vstupné na lanovku, lezeckou stěnu, rozhlednu apod.).

Číslo účtu – 646293359/ 0800, variabilní symbol – rodné číslo. Ve zprávě pro příjemce uveďte jméno a příjmení. Doporučujeme zájemcům zaslat přihlášku a platbu co nejdříve, neboť počet účastníků je omezen. Přihlašování na SPORT CAMP končí 30. 4. 2019. Přihláška je platná po zaplacení uvedené částky.

ONLINE REGISTRACE

Kontaktní mail – vhurik@seznam.cz