SPORT CAMP ZADOV 2019

Aneb trénujeme s týmem České spořitelny Specialized Vimperk

20. ročník

 

Kapacita SportCampu Zadov byla již naplněna – přihlašování bylo ukončeno.

Termín: 7. – 13. 7. 2019

Místo: Zadov – Churáňov /Hotel Zadov/

Motto: Kdo chvíli stál, už stojí opodál….

Bike klub Vimperk, tým Česká spořitelna MTB, organizuje tradičně, opět na Šumavě, sportovní kemp pro mladé zájemce o cyklistiku ve věku 10 až 15 let. Opět bude zázemím
sport campu hotel ZADOV, který nám nabízí velmi kvalitní ubytování, výbornou kuchyni, dostatek prostoru pro volnočasové aktivity a regeneraci.

Účastníci této akce mají možnost prožít, spolu se studenty sportovního gymnázia a ostatními členy týmu ČS Specialized junior MTB, akční týden plný pohybu a pod vedením zkušených trenérů se seznámit s taji tréninku jízdy na horském kole.

Za odborného dohledu mechaniků týmu se pak mohou zlepšit v péči a údržbě kola, na cyklistických výletech objevit nádherná, často neznámá zákoutí Šumavy a v neposlední řadě
se kvalitně připravit na MČR horských kol nebo si jen zlepšit kondici a techniku jízdy na horském kole.

Celková cena – 5 800 Kč (při využití voucheru od České spořitelny doplatek jen 3900 Kč – voucher získali nejlepší závodníci v celkové pořadí seriálu KPŽ 2018).

Cena zahrnuje ubytování, stravu, pamětní tričko, pedagogický dozor, pojištění účastníků a doprovodné akce (vstupné na lanovku, lezeckou stěnu, rozhlednu apod.).

Číslo účtu – 646293359/ 0800, variabilní symbol – rodné číslo. Ve zprávě pro příjemce uveďte jméno a příjmení. Doporučujeme zájemcům zaslat přihlášku a platbu co nejdříve, neboť počet účastníků je omezen. Přihlašování na SPORT CAMP končí 31. 5. 2019. Přihláška je platná po zaplacení uvedené částky.

Kapacita SportCampu Zadov byla již naplněna, přihlašování je vypnuté.

Seznam přihlášených  – pouze ti co již mají uhrazen poplatek. Pokud máte plantou přihlášku bude do seznamu přidání p zaplacení polpltku (viz. výše)

Kontaktní mail – vhurik@seznam.cz